SuperStar - Česko hledá SuperStar 2005

Míša Nosková

Foto | Informace | Video | CD | Fanclub | Diskuse
 

Míša Nosková

Michaela Nosková foto
fotky © CET 21, s.r.o

Česko hledá SuperStar

Míša Nosková se nejprve v soutěži Česko hledá SuperStar 2004 dostala jen do druhého kola pořádaného v Brně. Kde u poroty skončila s odůvodněním, že její výraz předčil její zpěv. Nicméne v soutěži Česko hledá SuperStar 2005 již zpěv dohnala na úroveň výrazu a postoupila až do finále.

Fotografie

Semifinále

Michaela Nosková fotka Michaela Nosková tanec foto Michaela Nosková v SuperStarMichaela Nosková rozloučení

Míša Nosková

Míša Nosková Míša Nosková foto Míša Nosková fotografie
rozlišení 467x700

Finále

Míša Nosková zpěv Míša Nosková rozloučení Míša Nosková křeslo smrti Míša Nosková pokračuje

2. kolo

Míša Nosková 2.kolo Míša Nosková vyhlášení Míša Nosková pokračuje Míša Nosková 90kg


Oficiální informace

Zázemí Michaela Nosková

Krásná a temperamentní 22 letá studentka má stejně tak živelný idol Tinu Turner. Do bojů této soutěže se vydala proto, jelikož zpívání miluje a je to její život. „Zpívat budu vždycky od srdíčka.“ Ráda si poslechne téměř všechno, ale při tónech dechovky, se raději vzdálí z doslechu. „Baví mě pohyb všeho druhu, hlavně snowboard. Dělám tanec a tae-bo.“ Radost Míše také uděláte nejspíš skleničkou dobrého vína, ale si pochutná i na jogurtu s müsli. Osobností se kterou by se ráda setkala by byl herec „Keen Reevs.“
Michaela studuje muzikálové herectví na JAMU v Brně.


Další informace

Povaha

Míša Nosková má otevřenou bezprostřední velmi přátelskou povahu. Na pódiu se pohybuje jako doma a úsměv na tváři je její přirozenost.

Schopnosti

Michaela umí velmi dobře zpívat, přirozeně se pohybuje a vypadá velmi dobře. Nepochybně se tedy uplatní i kdyby soutěž nevyhrála.

Fakta z oficiálního chatu s Michaelou

Narozena 21.2.1983. 166 cm. Nejraději má porotce Michala Horáčka. Sběratelka šátků. Nej barva oranžová. Čočky 2.5. Přírodní barva vlasů hnědá. Nekouří. Jedináček. V SuperStar 2004 fandila Veronice Zaňkové. Zpívá od 16 let. Ráda rock. Ráda zvířátka. Nerada šikanu. Oblíbené skupiny Nirvana, The Offspring. Oblíbený film Snowboarďáci. Oblíbený herec Russel Crowe. Oblíbená herčka Ivana Chýlková. Nejlepší muzikál Phantom of The Opera. Oblíbený muzikál Cats. Aktuálně (únor) bez přítele.

Bulvární media

V rámci nutnosti zvýšit prodejnost svých časopisů a novin se nyní budeme dočítat všemožná "odhalení", co Míša s kým kde a jak v osobním životě, nicméně podle jejích vlastních komentářů k tomu či onomu článku je patrné, že novináři v rámci zoufalé potřeby s něčím přijít, si prach obyčejně vymýšlejí divoké teorie a předkládají je jako "zasvěcenou informaci" pro čtenáře. :o) Snadná rada, pokud se chcete o Míše dozvědět skutečně zasvěcené informace, zeptejte se přímo jí.

Míša Nosková

Micheala pro fanoušky zveřejnila svůj nový kontaktní email : misa_noskova@email.cz
E-mail je přímo od Michaely, nejedná se o podvrh.

Video

Oficiální video Michaela Nosková

 • Konkurz Míša Nosková
 • Nervy rodičů v divadle
 • Hodina pravdy
 • Semifinále
 • Semifinále představení
 • Semifinále vystoupení
 • Semifinále hodnocení
 • Porota tipuje Míšu a Gábu
 • Po tipech poroty
 • Míša postupuje do finále
 • Míša komentuje sebe
 • Finále 1. kolo
 • Idol Michaely Noskové
 • Vystoupení Míši - Shakira
 • Hodnocení porotou
 • Tipování poroty
 • Míša ještě nekončí
 • Hvězda snů
 • Finále 2. kolo
 • Náhled do soukromí
 • Don McLean - American Pie
 • Hodnocení zpěvu
 • Finále 3. kolo
 • Rozdělávání ohně
 • Country & Folk vystoupení
 • Hodnocení poroty
 • Míša nepostupuje
 • Rekapitulace Míši

  © TV Nova, CET 21, s.r.o.


  CD Míša Nosková

  1. Hvězda snů singl

   Hvězda snů

  2. Česko hledá SuperStar TOP 12 CD
   TOP 12

  3. Bez milosti... CD audio ukázky
   Bez milosti

  4. Někdo se dívá... DVD
   Někdo se dívá  Fanclub

  Fanclub Míši Noskové slouží k informování fanoušků o důležitých věcech spojených s Míšou Noskovou, které jsou určeny výhradně pro komunitu fanoušků. Členem fanclubu se může stát kdokoli, kdo se cítí být fanouškem Míši Noskové a nechce přijít o žádnou klíčovou informaci, jejíž neobdržení by jej mohlo později případně mrzet.

  Diskuse o Michaele a s Michaelou


  Můj názor 
  Mé jméno (nick)  (Věk) let

  Následují názory návštěvníků těchto stránek anebo reaguje Míša Nosková. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo pomlouvačné příspěvky, které nejsou povoleny.

  Pokec mezi fanoušky zde


  Pavel11.04.2005 14:47
  Míšo, neboj ti co tam píšou ti blbosti neví co říkají, my jsme moc rádi, že si nám napsala co nejdřív, něvěš hlavu, oni si tam můžu na tu lavici pozvat koho chtějí, takže si třeba mohla vyhrát i celé to hlasování, takže klídek! Včera ses vůbec necítila dobře, ale neboj hlasy byli předem zajištěné. My se za tebe přece vždycky postavíme. Je nás dost tak se ničeho neboj, dostaneme tě až do záverečné pětky pak už to je jen a jen na tobě a tvých skvělích schopností, k šátku se klidně vrať, ale nemusíš, ty prostě vypadáš ve všem skvěle, musíme posílit tvé seběvědomí. Jsem rád, že si tam zůstala, protože kdyby ne už bych se na superstar letos nedíval. Přeji to nej... a bojuj dál

  wewe11.04.2005 14:11
  Nazdar Shakiro.Včera jsi zpívala dobře.Nemohla jsem ti poslat hlas,protože momentálně nemam telefon.straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašně ti fandim.

  Roman11.04.2005 13:45
  Nic si nedělej z toho, že se ti nepovedla ta Shakira. Je to super zpěvačka a ji by nezvládl asi nikdo. Pro mě jsi a budeš stejně nejlepší. Přeji ti ať ti to v dalším kole vyjde co jak nejlíp. Držím ti palce. Těmi špatnými maily se nezatěžuj. Oni neví jaké to je. A moc blahopřeji k postupu.

  alma11.04.2005 11:36
  Ty nevis co je dobry ;)

  Kesi11.04.2005 09:32
  míííšo nevykládej si to zle........mám tě hafo ráda......to že ti to nesedlo se může stát každýmu......stejně jako Míšovi Foretovi jinak si úplně sqvěláááááá míšo......jen takk dál.......vím že mi tady bude spousta loidí za to nadávat......je to můj názor...tak se na mě nezlobte.......jo a máš super učes :)já tagí chci poděkovat že míša postoupilááá moc dfandím :)miško ty to určitě dotáhneš daleko :) a to si nemyslím proto že si hezká inteligenztní usměvavá milá ale pro tvůj hlááásek

  Kesi11.04.2005 09:26
  ahojkííí míšo seš vážně moc super jen si myslím že ti ta písnička nesedla nezlobte se na mě je to můj názor jinak si moje superstar!!!

  Míša Nosková11.04.2005 09:21
  Ahojky všichni. Vy jste opravdui skvělí. Včera jsem se teda cítila opravdu šíleně a nikomu bych nepřála sedět na té lavici tak dlouho. Připadalo mi, že tam sedím dvě hodiny v kuse a všechno se mi motalo. Je to děsný, ale příště si snad vylepším reputaci.Kdyaž přidám těch asi 40% výkonu, který tam chyběl, tak to bude dokonalý.
  Jinak je to opravdu nádherný pocit, sedět tam a vnímat ten dav lidí, kteří křičí. Je to super. A vám všem hrooooooooozně moc děkuji, že jste mi tu šanci dali tohle zažít. Míša


  Irgus11.04.2005 06:50
  Míšo zpívala jsi moc nádherně. Řekla jsi že se měnit nechceš a změnila jsi se ale moc ti to sluší a neměň se spátky.

  osklive_dracatko11.04.2005 00:03
  ...................
  . MISA-GABA-KLARA .
  ...................
  a je to v jedne lajne :)

  Pavel11.04.2005 00:00
  Já neříkám draku, já jen žasnu. Doufám, že nás zítra poctí míša návštěvou.

  osklive_dracatko10.04.2005 23:54
  ja jsem to nemyslela, ze byla nejhorsi... bohuzel tahle stranka neni delsi, tak to neslo napsat do jednoho stejne polozeneho radku

  Pavel10.04.2005 23:52
  Draku, draku je vidět, že scarabeus ti hodně prospěl. Je vidět, že víš co chceš, ale za ten román ti dávám dvojku. Každopádně umíš vyjádřit své pocity hodně naplno, za to tě chválím. Míša dneska nebyla nejsilnější, ale určitě nebyla třetí nejhorší, to si v žádném případě nemyslím. Vy snad všichni taky ne?

  osklive_dracatko10.04.2005 23:46
  Než začnu psát tenhle názor, tak vám musím všem poděkovat, že jste Míše poslali hlas, fakt mi spadl kámen ze srdce, jste super... a teď co vás bude asi líbit o trochu méně než moje poděkování... po dnešním večeru mám tři lidičky na prním místě... Gábu, protože líbí se mi, jak se pohybuje, jak zpívá a má toho hrozně moc do sebe a oslovuje mě tam vevnitř mého těla... a má ráda podobnou hudbu jako já, což je dobrá předtucha pro nějaké fajn CD, dneska taky u mě vyhrála Klára, má hlas na to, aby zpívala rock a ten já úplně moc mám rada.. má na to ten hlas, pohyby a umí nosti to oblečení.. a poslední jmenuju Míšu, ne protože by snad byla horší než ty dvě jména.. to neee! to bych nechodila na tenhe web! Nejde to napsat do jednoho stejného řádku, takže proto... myslela jsem, že jsem pochopila, proč Míšu srovnávají se Šárkou, ale NE! Budu se pořád hádat, že mezi těmahle dvěma lidma je ohromný několika kilometrový rozdíl.. Míša umí a i když Shakira je takovej klasickej pop, dokáže u mě vyvolat radost a úsměv, dneska se mi sice zdálo, že když mluvila, tak měla jinej hlas.. ale to možná bylo ušima :) Určitě se těším, až bude mít jednou někde koncert, protože jsem přesvědčena, že si ho naprosto užiju, odreaguju se na něm, vyblbnu a odnesu si krásný zážitek... doufám, že Míšu uslyším někdy zpívat i něco rockovejšího... ;) ... toť můj názor a ještě přidávám citoslovce... FÍÍÍÍÍHA A WAAAU

  Pavel10.04.2005 23:45
  To možná byla, ale já si stojím za svým, míša je?

  JIRKA10.04.2005 23:43
  Pavel: Žaňková byla jadna z těch nejlepších.

  Pavel10.04.2005 23:34
  Správně, správně, tleskám vám všem.

  Teninka10.04.2005 23:32
  Miso,uffff sem si oddechla...Sem mela tak desnej strach ze nam vypadnes...Ale nastesti na posledni chvilu se to obratilo...Ses proste nase mala Superstar at uz vyhrajes nebo ne a to taky proto ze ses z BRNA!!!:) PS:na tom plese (10.3.) si zpivala taky moooc pekne:) Mej se krasne a drz se!

  JIRKA10.04.2005 23:29
  Míšo jakto že jsi si něvěřila. Přece jsi byla Nej. Měl místo Janiky a Moniky vypadnout Horáček s Pažoutem (Klezla).

  Pavel10.04.2005 23:27
  Míšo nevěš hlavu, oni si tam mohou pozvat koho chtějí takže si klidně mohla vyhrát i třeba celé hlasování, takže se vůbec nebojím. Míšo byla jsi dnes skvělá, ale nahnala si mi strachu, ale nebál jsem se o tebe a doufám, že nám jak si říkala napíšeš, hlavně o těch pocitech. Mám tě rád a drž se.

  Julca10.04.2005 23:26
  No bylo to jen o fous... Je mne lito Janiky.., vim, ze se tady nikomu nelibi, ale ja ji znam stejne jako Misu osobne a je to super holka... A zpiva fakt moc dobre...

  d4n10.04.2005 23:25
  no gratuluju Misko!! priste to tak nedramatizuj a zazpivej lip ;)

  Petr10.04.2005 23:21
  No, Mise se to vazne navydarilo..............jestli postoupi, tak to bude jen a jen stesti.

  Pavel10.04.2005 22:02
  Gába začala dobře a velmi rychle skončila. Nedalo se na to dívat.

  Pavel10.04.2005 21:52
  Jo to naprosto v pohodě. V problémech jsou Jankovič, Foret, Šramlová a klidná nemůže být ani Zaňková. Míša na první den nezklamala ale nebyla s tím příliš spokojená, smích se vytratil asi má o sebe strach. Tak lidi ať na svém kontě má dneska alespoň 300 000 sms. Já sám kradu mobily v rodině a tajně posílám komu no přece jenom naší Míši Noskové (bohyně).

  Julca10.04.2005 21:49
  Budu rada, kdyz se na me ted nevrhnete, ale musim to rict... Misa byla dnes super, ale Gaba slusne valela...

  AndeSadeMo10.04.2005 21:28
  Musím říct hlavně to nejdůležitější - zpíváš úžasně a držím Ti palce. Věřím Ti a i kdybys vypadla, už budeš navždy zapsaná do dějin hudby, zvlášť jestli se v životě i dál vydáš ve šlépějích hudby...

  AndeSadeMo10.04.2005 21:17
  Nenech se odstrašit tím "SadeMo". Neboj, nijak to nesouvisí se sado-maso:-) Človeče, ty nejseš k poznání. Jsi to vůbec ty, jak jsi mi zpívala tu Vánoční písničku v Yamaha, co jsem složila? Koukám jak blázen. Kde se tam bereš?? Lucka (chodím hrát do Jundrova).

  Pavel10.04.2005 20:56
  Foret-děs a hrůza.

  Pavel10.04.2005 20:32
  Míšo byla si skvělá, nejlepší, dokonale sladěná a superstárovsky superstárová zpěvačka.

  d4n10.04.2005 20:19
  Misko, tim prvnim sitem sice urcite projdes, ale prosim Te, nervi do toho tak... :)
  drzim Ti palce!

  Natálka10.04.2005 19:23
  Jana:Ano už to dělat nebudu rosvítila si my hlavu.Už to neudělám ale to je naposled co tě furt poslouchám!!

  Anonimka10.04.2005 19:03
  Ahoj Míšo ! MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOc se mi líbilo jak si zpívala a moc tě prosím jestli bys mi mohla říci nebo spíš napsat kde kupuješ ty krásně barevný šátky na vlasy já je vůbec nikde nemužu sehnat . Moc tě prosím odepiš !

  JIRKA10.04.2005 18:49
  Míša vyhraje JOHOHO. Míša vyhraje JOHOHA

  Chmelar210.04.2005 18:12
  Myslím že dnes vypadne Zaňková a Šramlová!!Míša určitě ne!

  JIRKA10.04.2005 18:01
  Už chápu. Protože tady se ptáme Míši a vedle se bavíme sami se sebou. Je to tak?

  JIRKA10.04.2005 17:56
  Šramlová asi jestě nevypadne protože umí s Míšou a Vlastou nejlíp zpívat. Hej ty frajere cu jsi vytvořil tuhle stánku. Proč po pěti minutách?

  JIRKA10.04.2005 17:50
  Umíš se podepsat?

  10.04.2005 16:40
  Míšo drž se a neboj ty nevypadneš!!!Já si myslím že vypadne:Petr Bende a Monika Šramlová
  Ty to vyhraješ!§Nebo budeš druhá!!!Ale spíš si myslím že to vyhraješ!!

  JIRKA10.04.2005 16:18
  Pavle pojď vedle jsem tam já a Drak

  dakis10.04.2005 14:16
  jeto pekná kočka a určitě vyhraje

  Pavel10.04.2005 13:24
  Míšo, ty si se rozešla před měsícem se svým klukem? To má smůlu měl se tě držet jako klíště. Doufám, že z toho nejsi špatná teda pokud to je pravda. Doufám, že tě to dneska nezastaví.

  Pavel10.04.2005 12:05
  Míšo jestli dneska nepostoupíš tak se kvůli toho svět nezboří. Tady tě budou mít všichni rádi pořád stejně. Prostě pro nás superstar jak má být. Ale nebudu zbytečně malovat klezlu na zeď. Dnska jsem zvědav co na tebe budou říkat Horáček s Pažoutem. Natři to všem a nezoufej, protože ty na to jako jediná z nich máš? Čaues a drž se

  JIRKA10.04.2005 11:16
  Jasně že jí budem držet palce. Já jí pošlu co nejvíc 200 hlasů.

  JANA10.04.2005 08:58
  DRŽME DNESKA VŠICHNI MÍŠI PALCE A HLAVNĚ JI MUSÍME POSLAT CO NEJVÍC HLASŮ.....ROZUMÍTE???
  Natálka: Souhlasím s Julčou, to si zrovna nemusela rozšiřovat! Neříkalas, že bys ji chtěla mít za mamku.........tohle bys řekla o své mamce??? určitě ne, tak radši příště mlč!!!

  Pavel09.04.2005 20:24
  Co to je, asi název jejich písně společné, ale Míša bude zítra hvězdou našich snů, tak asi takhle no?

  JIRKA09.04.2005 20:21
  Míšo co je ta hvězda snů?

  JIRKA09.04.2005 20:19
  To jsem napsal já.

  09.04.2005 20:18
  Pavle, pavle!!! Jsi tam jaště?

  Pavel09.04.2005 20:17
  Míšo, škoda, že nesoutěžíš také v Miss 2005, protože tam by si také na plné čáře vyhrála. Já jen aby si to věděla, a jsem rád, že si se konečně ozvala po tak dlouhé době. Přeji ti ať ti to zítra vyjde.

  Fuunny:o)09.04.2005 19:46
  Spolehej se na nase hlasy!!Miso

  diskuse powered by ChciTebe.cz
   <<nové   starší>> 

  1 50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550

  filtr jen Míša  Česko hledá SuperStar je ochrannou známkou FremantleMedia Operations BV a společnosti 19 TV Ltd.
  Pořad je vytvořen TV Nova (CET 21, s.r.o.) dle televizního formátu Idol licencovaného FremantleMedia Licensing Worldwide.
  Práva na odkazovaná videa a obrázky z pořadu vlastní CET 21, s.r.o.  webmaster