SuperStar - Česko hledá SuperStar 2005

Míša Nosková

Foto | Informace | Video | CD | Fanclub | Diskuse
 

Míša Nosková

Michaela Nosková foto
fotky © CET 21, s.r.o

Česko hledá SuperStar

Míša Nosková se nejprve v soutěži Česko hledá SuperStar 2004 dostala jen do druhého kola pořádaného v Brně. Kde u poroty skončila s odůvodněním, že její výraz předčil její zpěv. Nicméne v soutěži Česko hledá SuperStar 2005 již zpěv dohnala na úroveň výrazu a postoupila až do finále.

Fotografie

Semifinále

Michaela Nosková fotka Michaela Nosková tanec foto Michaela Nosková v SuperStarMichaela Nosková rozloučení

Míša Nosková

Míša Nosková Míša Nosková foto Míša Nosková fotografie
rozlišení 467x700

Finále

Míša Nosková zpěv Míša Nosková rozloučení Míša Nosková křeslo smrti Míša Nosková pokračuje

2. kolo

Míša Nosková 2.kolo Míša Nosková vyhlášení Míša Nosková pokračuje Míša Nosková 90kg


Oficiální informace

Zázemí Michaela Nosková

Krásná a temperamentní 22 letá studentka má stejně tak živelný idol Tinu Turner. Do bojů této soutěže se vydala proto, jelikož zpívání miluje a je to její život. „Zpívat budu vždycky od srdíčka.“ Ráda si poslechne téměř všechno, ale při tónech dechovky, se raději vzdálí z doslechu. „Baví mě pohyb všeho druhu, hlavně snowboard. Dělám tanec a tae-bo.“ Radost Míše také uděláte nejspíš skleničkou dobrého vína, ale si pochutná i na jogurtu s müsli. Osobností se kterou by se ráda setkala by byl herec „Keen Reevs.“
Michaela studuje muzikálové herectví na JAMU v Brně.


Další informace

Povaha

Míša Nosková má otevřenou bezprostřední velmi přátelskou povahu. Na pódiu se pohybuje jako doma a úsměv na tváři je její přirozenost.

Schopnosti

Michaela umí velmi dobře zpívat, přirozeně se pohybuje a vypadá velmi dobře. Nepochybně se tedy uplatní i kdyby soutěž nevyhrála.

Fakta z oficiálního chatu s Michaelou

Narozena 21.2.1983. 166 cm. Nejraději má porotce Michala Horáčka. Sběratelka šátků. Nej barva oranžová. Čočky 2.5. Přírodní barva vlasů hnědá. Nekouří. Jedináček. V SuperStar 2004 fandila Veronice Zaňkové. Zpívá od 16 let. Ráda rock. Ráda zvířátka. Nerada šikanu. Oblíbené skupiny Nirvana, The Offspring. Oblíbený film Snowboarďáci. Oblíbený herec Russel Crowe. Oblíbená herčka Ivana Chýlková. Nejlepší muzikál Phantom of The Opera. Oblíbený muzikál Cats. Aktuálně (únor) bez přítele.

Bulvární media

V rámci nutnosti zvýšit prodejnost svých časopisů a novin se nyní budeme dočítat všemožná "odhalení", co Míša s kým kde a jak v osobním životě, nicméně podle jejích vlastních komentářů k tomu či onomu článku je patrné, že novináři v rámci zoufalé potřeby s něčím přijít, si prach obyčejně vymýšlejí divoké teorie a předkládají je jako "zasvěcenou informaci" pro čtenáře. :o) Snadná rada, pokud se chcete o Míše dozvědět skutečně zasvěcené informace, zeptejte se přímo jí.

Míša Nosková

Micheala pro fanoušky zveřejnila svůj nový kontaktní email : misa_noskova@email.cz
E-mail je přímo od Michaely, nejedná se o podvrh.

Video

Oficiální video Michaela Nosková

 • Konkurz Míša Nosková
 • Nervy rodičů v divadle
 • Hodina pravdy
 • Semifinále
 • Semifinále představení
 • Semifinále vystoupení
 • Semifinále hodnocení
 • Porota tipuje Míšu a Gábu
 • Po tipech poroty
 • Míša postupuje do finále
 • Míša komentuje sebe
 • Finále 1. kolo
 • Idol Michaely Noskové
 • Vystoupení Míši - Shakira
 • Hodnocení porotou
 • Tipování poroty
 • Míša ještě nekončí
 • Hvězda snů
 • Finále 2. kolo
 • Náhled do soukromí
 • Don McLean - American Pie
 • Hodnocení zpěvu
 • Finále 3. kolo
 • Rozdělávání ohně
 • Country & Folk vystoupení
 • Hodnocení poroty
 • Míša nepostupuje
 • Rekapitulace Míši

  © TV Nova, CET 21, s.r.o.


  CD Míša Nosková

  1. Hvězda snů singl

   Hvězda snů

  2. Česko hledá SuperStar TOP 12 CD
   TOP 12

  3. Bez milosti... CD audio ukázky
   Bez milosti

  4. Někdo se dívá... DVD
   Někdo se dívá  Fanclub

  Fanclub Míši Noskové slouží k informování fanoušků o důležitých věcech spojených s Míšou Noskovou, které jsou určeny výhradně pro komunitu fanoušků. Členem fanclubu se může stát kdokoli, kdo se cítí být fanouškem Míši Noskové a nechce přijít o žádnou klíčovou informaci, jejíž neobdržení by jej mohlo později případně mrzet.

  Diskuse o Michaele a s Michaelou


  Můj názor 
  Mé jméno (nick)  (Věk) let

  Následují názory návštěvníků těchto stránek anebo reaguje Míša Nosková. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo pomlouvačné příspěvky, které nejsou povoleny.

  Pokec mezi fanoušky zde


  JIRKA06.04.2005 12:29
  Nikdo koho znám tu není? Čau

  S.O.K.Y.06.04.2005 08:12
  držím palce M.Foretovi ale hlavně Míši Noskové protože na mě působí příjemně ale hlavně umí hezky zpívat.

  JIRKA05.04.2005 22:30
  Čau Pavle, moc rád bych s tebou povídal ale já už opravdu musím jít.

  JIRKA05.04.2005 22:28
  Honza: těch co tam umí zpívat je 11. Nejvíc Míša, Vlasta Horváth, Krystýnka Peterková a Gába.

  JIRKA05.04.2005 22:24
  Ahoj to jsem po dlouhé době já. Máte pravdu že se nemůžeme na Míšu zlobit že tu není. Kdyby se náhodou už neobjevila (na to se mi nechce myslet) tak bychom si nejšpíš vystačili samy. Vemte si třeba příklad z Natálky nebo z pavla nebo i draka. Jsou to mocskvělí lidé. Tak ahoj uvidíme se zas zítra dlouho večer

  Pavel05.04.2005 20:48
  Tohle sem přece nepatří, to už je osobní život né?

  :-)05.04.2005 20:31
  Je pravda,že VŮBEC nenosíš podprsenku?Nebo jen většinou....protože já taky moc ne...nebaví mě to,ale někdy si ju vezmu,abych nepohoršovala lidi kolem sebe.....:-)

  :-)05.04.2005 20:29
  Ahoj Míšo,proč si mezi ty co máš nejradši nenapsala aj i Gábu....podle mě jsou nejsympatičtější:Gába,Míša,Filip:o),Janika,Vlastík a Monika....Kristýna,Michal a Klára se mi moc nelíbí...jsou málo zajímaví.Nezapomeň dát vědět až potkáš nějaký ten šátek...já jich mám doma taky pár a hrozně ráda je nosím.....je to takový pocit trochu originality a taky trochu něčeho praštěnýho a to mi sedne :-)
  Měj se fajn!

  Pavel05.04.2005 20:26
  To víš, že tu je pár lidí přes 15 let, proč?

  Honza05.04.2005 20:22
  Letos je to hodne vyrovnane a myslim ze zdaleka neni jasne kdo vhraje. Mise to moc preju, je mi sympaticka, umi zpivat...........ale tech co umi zpivat je tam jeste aspon 5 a bude zalezet na vyberu pisni a vystupovani na podiu. Takze budte trochu realisti a ne prehnani optimisti.......Misa ma sanci tak 20%..........myslim tim realnou sanci. Kazdopadne ji to preju.......ale to vy asi taky :-)))

  Honza05.04.2005 20:18
  Pise sem nekdo komu je vic nez 15?

  Pavel05.04.2005 20:04
  Přesně, přesně, přesně to je další přesné vystihnutí Míšiných schopností

  Flúúú05.04.2005 19:44
  ahojíííí míšo si ta nejinky osůbka na celééém světě...neznám lepší zpěvačku v ČR šoubiznusu...doufám že vyhraješ..ty na to máš..ti co tě nemají rádi ....... nevý jakej seš super člofíííííček ..můžu se zeptat?...fandila jsi v minulé superstar Šárce? páááááá měj se krááásně a hodně štěstí

  Pavel05.04.2005 19:34
  Výborně Natálko, podpoř všechny. Bude nás víc, tohle jsou stránky někoho kdo návštěvníky těchto stránek hodně okouzlil, stránky naší Míšy Noskové-budoucí superstar a navíc jsme demokratická země, můžeme říkat,psát co chceme. Máme na to plné právo. A když třeba já chci vyjádřit Míšy cokoliv tak jí to řeknu podle sebe a jak chci já. Ješt+ě nějaký problém?

  Kesinka05.04.2005 19:34
  ahojkííí Miško =) jagpagíg se máš?doufám že se máš mocinko supeeeeeeerinky protože jsi vážně super ... doufám že se ti bude dařit =)mám tě hafo ráááda

  Natálka05.04.2005 19:13
  Jana:Jak vydím tak nemáš ráda když někdo Míše hodně fandí a nevím co je těžkého vybavit si něco pod pojmem Bohyně!Bohyně je ženská (jako Míša)která kkrásně,božsky zpívá (jako Míša)
  je krásná (jako Míša) umí se pohybovat (jako Míša)!!!A má vše co má mít (jako Míša)

  Pavel:Pavle souhlasím s tebou!!
  My s Pavlem klidně milionkrát řeknem že je Míša bohyně! A když někdo vychvaluje a dává to najevo tak to není nic špatnýho ne??????

  Míšo pojd sem!A napiš nám!
  Škoda že ted nemá čas!!

  Míša R.05.04.2005 17:39
  AHOJKY Míšo spíváš fakt suprově neposlala bys mi fotku?Prosím...

  Playboy miluju jí!!!05.04.2005 17:16
  seš ta nejkrásnější holka pod sluncem a jestli vyhraješ, k šemu ti jistě pošlu hodně hlasů tak si tvoje cd-až je vydáš určitě koupím!!

  Janča a Zamečnica05.04.2005 14:44
  Míšulka je uplně nejlepší a v te 12ce superstar je určitě NEJNEJNEJ(po ní Filip Jankovič a Gába) jinak je tam zbytek na.....

  CrazyElvisek05.04.2005 13:23
  a ja miluju kdyz ma holka nadherny oci...........

  JANA05.04.2005 13:15
  Natálka: S tou bohyní už to trochu přeháníte, nemyslíte!! Míša je skvělá, ale nevím, co si mám představit pod pojmem BOHYŇĚ??? Ale nemusíte to tak pčřehánět ne???

  CrazyElvisek05.04.2005 13:15
  Misa ma hlave krasne oci, a zpivat take umi........

  Natálka05.04.2005 11:54
  Já nemůžu souhlasit s ošklivím dráčátkem protože je prava že je s masa a s kostí jako všichni lidé ale všichni nejsme bohyně!!!Míša ano protože ůžasně zpívá a já si myslím že ona to ví.A Pavel jí má tak rád (samozřejmě jako my)že furt říká že je bohyně.A i ted s Pavlem souhlasím že už mi to je líto že se tu Míša dlouho neukázala ale my se na ní nemůžeme zlobit!!

  JIRKA04.04.2005 20:23
  Ahoj to jsem podlouhé době já. Všichni jste tu skvělí. Já si myslím že pěvečky je na tom nejlépe Vlasta Horváth. To nemůžete popřít. Míša má ale hodně jiných předností. Teď tu většinou nebudu. to víte ta zatracená škola, Ikdyž jsem na základce tak píšem jako .... i doma

  osklive_dracatko04.04.2005 20:03
  ... o tom jestli je dobre nebo spatne, ze nevyhrala sarka by se dalo dlouho polemizovat a mam dojem, ze ani jeden bychom neustoupili z nasich zcela opacnych nazoru

  Pavel04.04.2005 19:53
  Lujda máš pravdu loni měla vyhrát Šárka Vaňková, ale letos to je jasné- Míša je bejlepší na celém světě

  osklive_dracatko04.04.2005 19:53
  ach jooo.. asi mam mirne jine mysleni nez vy... hej, Misa neni bohyne.. je to taky jenom clovek z masa a kosti, tak toho nechte ;) je to ohromne talentovany clobrda, ale.. nemusite to az tak prehanet... taky ji fandim, ale to je na me asi trochu moc...

  Lujda04.04.2005 19:50
  Lidi!!!Nejlepší je a vždy bude:Šárka Vaňková,Kristýna Peterková a nejvíce Míša Nosková!!!

  Anule04.04.2005 19:28
  Ahojda jsem ráda že jsi postoupila a dou fám že budeš Česká superstar

  Makyna04.04.2005 18:32
  Jsi ze všech nejlepší,nikdo na Tebe nemá!:)

  Pavel04.04.2005 15:43
  Neboj Natálie Míšo má tolik fanoušků, že si je nemůže vynachválit. Třebas našich pravidelných 12 účastníků těchto stránek, ale pravidelných. Ale už tu dlouho nebyla a moc mi to vadí, ale na to má samozřejmě právo, když je tou bohyní.

  00704.04.2005 15:22
  Božsky zpívaš

  kaja04.04.2005 15:19
  ahoj miso mam te rada libi se ti filip

  JANA04.04.2005 14:51
  Naprosto souhlasím s Pavlem, ale myslím si, že bychom ji ty hlasy měli posílat, protože když si každej řekne: "Já ji posílat hlasy nemusím, však ona to vyhraje"!!! Tak Míša nebude mít dost hlasů na postup!!! Chápete ne??? Takže ji určitě hlasy pošleme!!! Nemyslíte??? =)

  Pavel04.04.2005 14:41
  Helo Natálko, tohle ti slíbit klidně můžu i když Míša je potřebovat nebude protože vyhraje každé z dalších kol a vo tom to je takže neměj strach. Druhou českou superstar přece nemůžeme ztratit neboj. Za to ti ručím. Míša je bohyně, která má své božstvo-to jsme mi a pak své poddané a to je zbylá jedenáctka soutěžicích.Chápeš?

  Natálka04.04.2005 14:25
  S janou souhlasím je skvělá a ted si včichni slíbíme že ji vždy podpoříme a vždy jí pošleme hlas protože by to bylo smutné jí stratit!

  JANA04.04.2005 14:18
  Jak je vidět, tak Míša v té Praze nemá asi čas na to, aby šla na net, ale včera byla skvělá nemyslíte???

  Spoon04.04.2005 13:54
  Míša N. rulez 4ever !

  Marek04.04.2005 11:53
  Míšo jsi fakt nejlepší poked si to nijak nepokazíš a já věřim že ne tak vyhraješ !! pro mě jsi už ted vítězka

  JIRKA03.04.2005 22:43
  Doufám že máš pravu Pavle. Tak ahoj

  Pavel03.04.2005 22:35
  Čau draku a jirko, staří známí ze včerejška. Tento díl jak jsem psal ukázal, že letošní superstar bude o hodně dost vyrovnanější než ta loňská, ať vyhraje nejlepší (Míša Nosková) bohyně no.

  osklive_dracatko03.04.2005 22:16
  zdravim ve spolek... sice je uz vecer a ja toho mam hromadu na praci, ale musim se k dnesku vyjadrit.. tak top12 je fakt dobra a vlastne.. kdyz to vezmu kolem a kolem.. tak je uplne jedno, kdo z nich vyhraje (nebo aspon mne). Hlavne, ze budou nova cd na nasi hudebni scene a musim uznat, ze vsichni jsou mi v necem sympaticni.. ale Misa a Gaba asi vedou... takze jim drzim ze vseho nejvic palce a docela se tesim na dalsi nedeli, az konecne budou zpivat...

  JIRKA03.04.2005 21:38
  Míšo jsi prostě skvělááááááááááááááááááááááááááá!!

  JIRKA03.04.2005 21:31
  Pavel: ano Míša je něco jako bohyně ikdyž my dva to tu podruhé opakujem.

  JIRKA03.04.2005 21:29
  Ahoj to jsem já. Míšo teď jsem se koukal na super star a viděl jsem jak si to krásně zazpívala s tvým kamarádem Jankovičem na konci. Jste skvělá 12. Ale Horvátovi se konkurz moc nepovedl. Jak o něm říkali že nemá na postup do finále a přitom je to stebou největší talent co tam je. Horvát si to umně hodně zlepšil. Jak zpíval v šestřihu písničku Mendy s Ali Amirim a MIchaelem Foretem. Horvát byl v tý písniče užašný viď a ti dva taky byli dobrý. Souhlasís se mnou Míšo

  Pavel03.04.2005 21:21
  Míšo bomba byla si samozřejmě skvělá, ale člověče po dnešní superstar v telce jsem z hrůzou zjistil, že tě můžou ohrozit tři zpěváci. Je to Gába, Kristýna Peterková a Ali Amiri. Doufám, ale že to všechno ustojíš a natřeš všem víš co? Jo a líbilo se mi jak sis při zpěvu nové písně se všemi na konci přivlastnila mikrofon, to bylo prostě super. Každopádně to nebude tak lehké jak jsem si zprvu myslel, ale říkám ti jediná máš všechno co má superstar bít (vzhled, zpěv, tanec, postavičku a taky trochu toho rebelismu) což se mi líbí. Takže za dva měsíce se budu těšit na tvé vítězství Míšo-do nich a nešetři je.

  Pavel03.04.2005 20:35
  Hele pipe nebo co vlastně jsi, Míša není pjekná nýbrž pěkná, co pěkná krásná, dokonalá, prostě bohyně chápeš to!

  pip03.04.2005 20:30
  si pjekná Kočka miluji ťe

  Pavel03.04.2005 17:57
  Čaute lidi jsem zpátky, ale koukám Míša ještě ne. Velká škoda, protože tu čekají dost dobrý lidi na pokec s ní. Míšo, motivovalo tě něco, že jsi se přihlásila i podruhé do superstar? Každý chce ukázat světu, že je dobrý, ale přece dvakrát do téže řeky nevstoupíš a ty jsi vstoupila a to bylo velmi důležité rozhodnutí. Za chvíli ti to začne, ten lítý boj o královnu superstar. Já jsi stejně myslím, že kluci se v téhle soutěži nebo chytat, holky jsou prostě lepší a mají lepší a vyzpívánější hlasy, takže to máš lehčí. Jsi připravená na ty úkoly, kterými museli projít všichni loni. Např. swing,muzikál atd. i když studuješ muzikálové herectví?

  Julca03.04.2005 17:50
  Natalka:To myslis vazne??? Myslis, ze by se na nas Misa vyprdla???... Bude ted na 14 dni pryc v Praze a nebude mit skoro moznost chodit na internet-(rikala mi to osobne, tak to asi vim... Takze ted asi hned neodepise, vis jaky ma fofry??? Jsem pro, aby se tady lidi nehadali, ale aby si nepovidali??? To uz je prehnany...

  diskuse powered by ChciTebe.cz
   <<nové   starší>> 

  1 50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550

  filtr jen Míša  Česko hledá SuperStar je ochrannou známkou FremantleMedia Operations BV a společnosti 19 TV Ltd.
  Pořad je vytvořen TV Nova (CET 21, s.r.o.) dle televizního formátu Idol licencovaného FremantleMedia Licensing Worldwide.
  Práva na odkazovaná videa a obrázky z pořadu vlastní CET 21, s.r.o.  webmaster