SuperStar - Česko hledá SuperStar 2005

Míša Nosková

Foto | Informace | Video | CD | Fanclub | Diskuse
 

Míša Nosková

Michaela Nosková foto
fotky © CET 21, s.r.o

Česko hledá SuperStar

Míša Nosková se nejprve v soutěži Česko hledá SuperStar 2004 dostala jen do druhého kola pořádaného v Brně. Kde u poroty skončila s odůvodněním, že její výraz předčil její zpěv. Nicméne v soutěži Česko hledá SuperStar 2005 již zpěv dohnala na úroveň výrazu a postoupila až do finále.

Fotografie

Semifinále

Michaela Nosková fotka Michaela Nosková tanec foto Michaela Nosková v SuperStarMichaela Nosková rozloučení

Míša Nosková

Míša Nosková Míša Nosková foto Míša Nosková fotografie
rozlišení 467x700

Finále

Míša Nosková zpěv Míša Nosková rozloučení Míša Nosková křeslo smrti Míša Nosková pokračuje

2. kolo

Míša Nosková 2.kolo Míša Nosková vyhlášení Míša Nosková pokračuje Míša Nosková 90kg


Oficiální informace

Zázemí Michaela Nosková

Krásná a temperamentní 22 letá studentka má stejně tak živelný idol Tinu Turner. Do bojů této soutěže se vydala proto, jelikož zpívání miluje a je to její život. „Zpívat budu vždycky od srdíčka.“ Ráda si poslechne téměř všechno, ale při tónech dechovky, se raději vzdálí z doslechu. „Baví mě pohyb všeho druhu, hlavně snowboard. Dělám tanec a tae-bo.“ Radost Míše také uděláte nejspíš skleničkou dobrého vína, ale si pochutná i na jogurtu s müsli. Osobností se kterou by se ráda setkala by byl herec „Keen Reevs.“
Michaela studuje muzikálové herectví na JAMU v Brně.


Další informace

Povaha

Míša Nosková má otevřenou bezprostřední velmi přátelskou povahu. Na pódiu se pohybuje jako doma a úsměv na tváři je její přirozenost.

Schopnosti

Michaela umí velmi dobře zpívat, přirozeně se pohybuje a vypadá velmi dobře. Nepochybně se tedy uplatní i kdyby soutěž nevyhrála.

Fakta z oficiálního chatu s Michaelou

Narozena 21.2.1983. 166 cm. Nejraději má porotce Michala Horáčka. Sběratelka šátků. Nej barva oranžová. Čočky 2.5. Přírodní barva vlasů hnědá. Nekouří. Jedináček. V SuperStar 2004 fandila Veronice Zaňkové. Zpívá od 16 let. Ráda rock. Ráda zvířátka. Nerada šikanu. Oblíbené skupiny Nirvana, The Offspring. Oblíbený film Snowboarďáci. Oblíbený herec Russel Crowe. Oblíbená herčka Ivana Chýlková. Nejlepší muzikál Phantom of The Opera. Oblíbený muzikál Cats. Aktuálně (únor) bez přítele.

Bulvární media

V rámci nutnosti zvýšit prodejnost svých časopisů a novin se nyní budeme dočítat všemožná "odhalení", co Míša s kým kde a jak v osobním životě, nicméně podle jejích vlastních komentářů k tomu či onomu článku je patrné, že novináři v rámci zoufalé potřeby s něčím přijít, si prach obyčejně vymýšlejí divoké teorie a předkládají je jako "zasvěcenou informaci" pro čtenáře. :o) Snadná rada, pokud se chcete o Míše dozvědět skutečně zasvěcené informace, zeptejte se přímo jí.

Míša Nosková

Micheala pro fanoušky zveřejnila svůj nový kontaktní email : misa_noskova@email.cz
E-mail je přímo od Michaely, nejedná se o podvrh.

Video

Oficiální video Michaela Nosková

 • Konkurz Míša Nosková
 • Nervy rodičů v divadle
 • Hodina pravdy
 • Semifinále
 • Semifinále představení
 • Semifinále vystoupení
 • Semifinále hodnocení
 • Porota tipuje Míšu a Gábu
 • Po tipech poroty
 • Míša postupuje do finále
 • Míša komentuje sebe
 • Finále 1. kolo
 • Idol Michaely Noskové
 • Vystoupení Míši - Shakira
 • Hodnocení porotou
 • Tipování poroty
 • Míša ještě nekončí
 • Hvězda snů
 • Finále 2. kolo
 • Náhled do soukromí
 • Don McLean - American Pie
 • Hodnocení zpěvu
 • Finále 3. kolo
 • Rozdělávání ohně
 • Country & Folk vystoupení
 • Hodnocení poroty
 • Míša nepostupuje
 • Rekapitulace Míši

  © TV Nova, CET 21, s.r.o.


  CD Míša Nosková

  1. Hvězda snů singl

   Hvězda snů

  2. Česko hledá SuperStar TOP 12 CD
   TOP 12

  3. Bez milosti... CD audio ukázky
   Bez milosti

  4. Někdo se dívá... DVD
   Někdo se dívá  Fanclub

  Fanclub Míši Noskové slouží k informování fanoušků o důležitých věcech spojených s Míšou Noskovou, které jsou určeny výhradně pro komunitu fanoušků. Členem fanclubu se může stát kdokoli, kdo se cítí být fanouškem Míši Noskové a nechce přijít o žádnou klíčovou informaci, jejíž neobdržení by jej mohlo později případně mrzet.

  Diskuse o Michaele a s Michaelou


  Můj názor 
  Mé jméno (nick)  (Věk) let

  Následují názory návštěvníků těchto stránek anebo reaguje Míša Nosková. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo pomlouvačné příspěvky, které nejsou povoleny.

  Pokec mezi fanoušky zde


  JIRKA (14)26.05.2005 21:03
  Sakra jestě musím dopsat ten jeden kus. Tak žačínám: lat tak si myslím že jí hodně pomůžeme snějakým tězkýma problemama. Míšu nám sem snad seslal sám bůh. Velice velkorysý dar. Tenhle dar mu už asi nikdy nesplatíme. Pokuď nějaký bůh nahoře nebo v nás opravdu vůbec je. Míša je pro mně něco jako anděl a to mi z mysly už nikdo neveme. Míša je výjmečná osobnost. Takové osobnosti je velmi vzácné potkat. Když nám jí sem bůh poslal udělal nám tím obrovskou radost. Hlavně její rodiče. Museli na ní být velice pyšní. Jsem velice rád že jsem tuhle diskuzi objevil a jsem VELICE rád že jsem se s ní aspoň trochu seznámil. Samořzejmě že není nikdo bez chyb ale Míša ¨má drtivou většinz všecho kladného. Jsem velice rád že jsem se stakovou suprově sympatickou Míšou mohl setkat a vy byste měli být velmi rádi že tady s náma Míša je a baví se snáma. Asi jsem spoustu věcí vynechal co jsme mi první čast zrávy neukázalo. Vy se ale asi těšíte až skončím s tímhle psaním.

  Tý jo to je nejdelší zpráva jakou jsem tady dosud napsal.

  JIRKA (14)26.05.2005 20:41
  Jackob: Je jasný že tady většina znás zjistila že Míša je velmi sympatická a pohodová. Víc o ní ví ti co byly na tom srazu kde jsem nebyl. Myslím že každý kdo by jí znal hodně dlouho by nám dosvědčil že je to skvělá holčina kterou nic jen tak nerozhází. Trochu jí teď lituju že je trochu slavná protože bude mít meně soukromý. Má před sebou velmi zajímavý život. Všichni jí tady určitě přejeme hodně zdarů a ůspěchů do života. Trochu přeju ale i nezdarů aby se to trošku srovnalo. Samořejmě všichni víme že Míša určitě dá světu o sobě pořádně vědět a že na koncertě to pořádně rozbalí. Rozhodně půjdu na koncerty kde bude Míša i kdyby to stálo majlant. Vám bych doporučil to samé. Na každým koncertě kde bude Míša tam bude zpívat ze všech nejlíp jsem o tom bytostně přesvědčen. Její CD bede jedno z nejlepších a já si ho rozhodně koupím. Ten kdo si myslí že nás Míša tady využívá je ... . Nejraději bych ti Jackobe jednu prásknul už mně žačínáš štvát. Ty tady začnes bezdůvodně urážet Natálku. Co si jako o tobě mám myslet. Jsi blb. Tady někdo spustí že nás Míša využívá a je tady o tom velká debata. Příkladem jsem třeba teďka já. Promiňte mi nějaké výroky které jsem tu použil. O tomhle se děte hádat do pokecu mezi fanoušky a né sem sakra. Od čeho ten pokec tady asi je? Teď zase k Míše. Míša je super a bude teď potkávat samé zajímavé lidi hodně jí to přeji. Měli bychom Míšu podporovat a né Míšu soudit za to co nedělá jako někteří co se sem velkým omylem vbloudili. Jestli to budeme pro Míšu dě

  Lev (19)26.05.2005 19:22
  TO:zelvicka (14): Muzes mi rict, jak na to prila?

  zelvicka (14)26.05.2005 19:00
  miso proc to delas?ja nic proti tobe nemam,ale trochu mi to tak prijde ze ty lidi uz te nezajimaj promin

  Milča (13)26.05.2005 18:40
  Míša je férová takže by nikdy nikoho nevyužívala!!

  kája26.05.2005 18:39
  jsi super!!!

  Martina (15)26.05.2005 18:38
  Ahoj Miso!Uz se tesim,jak nam budes na konci roku zpivat.Jinak co se tyce toho vyuzivani jak tady kdosi psal,tak nechapu.Kdyby Misa svy fanousky vyuzivala jen kvuli smskam,tak si s nema nepise a nedava si s nema sraz ve svym volnym case,kteryho ted zrovna moc nema.Tak nevim co tady resite.A pokud vim,tak jsou to stranky pro fanousky,tak komu se Misa nelibi,at sem neleze.A Misu znam osobne a muzu s klidem rict,ze je normalni pohodova holka,ktera nezkazi zadnou legraci.Mejte se hezky.

  nunu007 (12)26.05.2005 17:12
  Jsi super

  Jackob (26)26.05.2005 16:08
  Tak mne lidi reknete, kolik lidi ji tady z vas zna osobne, co??? Samozrejme nemyslim, ze jste se s ni jednou videli na sraze nebo s ni mluvili po telefonu. A nez ji zase zacnete branit a me urazet(coz klidne muzete), zamyslete se nad tim a uvedomte si, podle ceho vlastne soudite, ze je tak uzasna, chytra a hodna... Ma tady na to nekdo smysluplnou odpoved? Teda krome Natalky(nic proti), protoze ta se asi na vec nedokaze divat objektivne.

  JIRKA (14)26.05.2005 15:19
  Natálka: Není zač.

  Natálka (11)26.05.2005 14:26
  Jirka:Dík si hodnej kluk
  Jackob:JSi fakt ...........

  Copak Míša nás vydírala??
  NE,NE,NE,NE,NE,NE,NE A STOKRÁT NE
  Míša je moc moc hodná a milá Holka.¨
  A Míšo jak bylo na autogramiádě?????????
  Boleli tě prsty????????????????,

  Geralt (20)26.05.2005 12:01
  Vyuzivat? nemyslim... Hlavne si pokecame lidi mezi sebou... a s Miskou pokud by dorazila pravidelne.
  Misko... existuji telefony co umi dekodovat standartni webovy formaty... takovym telefonem by jsi mohla byt tady kazdy den :)

  Kai (20)26.05.2005 11:16
  Míšo podívej se prosím tě do své schránky
  Jinak si moc super bezva holka a pro mě jsi superstar ty protoze zpíváš bezvadně
  Ta knižka jak ji píšeš bude i o tobě nebo to bude obecně o hubnutí

  Roman (27)26.05.2005 06:08
  Jackob: Tak starý, a ještě tak blbý.
  Ahoj Míšo, slyšel jsem, že budeš hrát v muzikálu Jackyll a Hyde s D.Hůlkou. Je to pravda? Pokud ano, tak gratuluju.

  JIRKA (14)25.05.2005 22:43
  Jackob: Nenadávej jí. Udělala ti snad něco? No jo u tebe platí: čím starší tím kratší rozum. Viď.

  Míša Nosková25.05.2005 22:00
  ahojky, a jak jste přišli na to využívání?
  Tomu nerozumím. Pro deváťáky na Horníkove budu zpívat koncem června, jinak sraz v Praze bych chtěla naplánovat tak, abych na vás měla dost času, to je všechno.Takhle přelítávám z jednoho místa na druhé a je to na dvě věci.


  Jackob (26)25.05.2005 20:44
  No, presne. Ted jste ji u neceho. Jediny o co ji jde, je prilakat spoustu lidi, aby si koupili jeji knizku nebo CD. Jinak o vas, jako o osoby ji vubec nejde.
  Natalka: Jediny co ti muzu rict,je: Tak mala, a uz tak blba.

  Natálka (11)25.05.2005 20:14
  To není pravda

  zelvicka (14)25.05.2005 18:04
  ja nevim proc,ale Marku s tebou plne souhlasim,taky si to myslim!Promin miso

  Marek (22)25.05.2005 17:09
  Hele, že vám to ještě není divný, Míša vás chtěla jenom využít k posílání hlasu! Teď už na vás kašle! To jste si toho opravdu nevšimli?

  JIRKA (14)25.05.2005 13:13
  Míšo co tě tady s náma vůbec baví?

  Geralt (20)25.05.2005 11:10
  Mno jo... ocekavam že Miška je v Praglu... tak tam vyrazim se podivat. :)
  Esli uvidite takeho Pajtaše v modrem triku a černym šatkem s Lebkama na palici... Tož to sem bol ja :)

  Natálka (11)24.05.2005 20:29
  JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ sraz prosím kdy????Víš to tak nějak přibližně???

  Jestli ne tak to je v poho :o)

  Ahpjky

  JANA24.05.2005 16:57
  Ahoj Míšo, budeš zpívat na rozlučce s deváťáky na Horníkové??? =)

  Kesi24.05.2005 16:15
  Míša: SS 2 bych daláá tobě pááč jsi byláá stráášně sjůpr ale stejně si myslím že ted co tam zůstali je nejlepší Vlastííík ;D míšulghó chci se tě zeptát prej ti Filip nabýdl aby si se k němu přistěhovala bo obráceně já nevim,.. je to pravdáá? fííím že to jsou většinou jenom klepy áále chááápej ;DDD jsi moje SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS a každý by měl vědět co jeho stááár děá mné ;DD papa

  Milča (13)24.05.2005 16:06
  hezoun Mike:Tyhle ty výrazy si fakt nech!!! Nikdo to nehodlá číst takovýhle prasárničky!!

  Roman (27)24.05.2005 08:46
  HezounMike: Vem si lopatičku a bábovičky, a jdi víš kam? ...tam kam patříš.

  Míša Nosková23.05.2005 21:17
  ahojky, no jasně, že to bude nářez:o) Konečně si budu moct normálně zazpívat.Jinak do Szaka Arény už jsou lístky v předprodeji, a titul 2. SS bych dala Vlastíkovi, kdyby to jen trošku šlo. Protože on je SS nejen pěvecky, ale hlavně lidsky.
  A sraz v Praze bude hned, jak jen budu mnít víc času.
  Míša


  JIRKA (14)23.05.2005 19:45
  V Sazka Aréně bude asi pěkný nářez. Viď Míšo.

  Natálka (11)23.05.2005 19:30
  hezounMike@seznam.cz:Jdi do pr............
  Pardon ale to je fakt už moc.
  Jestli si to myslíš tak si to nech pro sebe.

  Tereza (13)23.05.2005 18:57
  Jo a míšo, prosim tě kde můžu sehnatlístky na tu Sazka Arenu??????? Moc bych tě chtěla slyšet a vidět zpívat naživo, prosím odepiš. Mám tě moc ráda.Děkuju a pááááááááá Terča

  Tereza (13)23.05.2005 18:52
  Ahoj Miško, prosím tě budete(š) mít vystoupení poblíž Mladý Boleslavi??????? Nebo někde v okolí, prosíííííííím odepiš. Moc děkuju a jinak seš super, zpívej dáááááál. Pá tvoje velká fanynka Terča

  Pavel (18)23.05.2005 18:18
  Jo dostaneš nakládačku jak budeš tohle psát tady, tak neštvi jinak si tě fakt najdem.

  Pavel (18)22.05.2005 22:26
  Ne, kluka nemá.

  Milča (13)22.05.2005 19:33
  Ahoj Míšo!Jsi naše Superstar a zůstaneš jí!!!

  gabča (13)22.05.2005 15:05
  nini:jo,má.

  klára (19)22.05.2005 11:03
  ahoj míšo jsi super. máš kluka? odepiš

  JIRKA (14)21.05.2005 21:49
  Kde jste?

  JIRKA (14)19.05.2005 22:37
  Míšo komu bys letos dala titul 2české SuperStar?

  JIRKA (14)19.05.2005 21:03
  Míšo neznáš nějaký způsob jak se zabavit.

  Anna (11)19.05.2005 19:52
  Ahoj Míšo i když jsi nepostoupila jsi naše superstar!!

  JIRKA (14)19.05.2005 19:10
  Možná tam do té Sazka arény přijdu ale je to dost neprvděpodobné.

  Milča (13)19.05.2005 17:04
  Sice nevím jestli se do tý metropole dostanu,ale určitě si to nechám od někoho vyprávět jak si míšo byla skvělá!!

  Geralt (20)19.05.2005 16:18
  4 Natalka: Jisteze bude... dyt byl naplanovany do Brna a do Prahy

  4 Roman... ve fanklubu jsem ale minule sly ty maily 2 dny predem :( tak doufam ze tentokrat to bude trosku lepcejsi at s tim muzu pocitat...

  Natálka (11)19.05.2005 15:03
  Míšo bude sraz v Praze???Stačí napsat ano nebo ne.
  Prosím,prosím,prosím,prosím,prosím napiš.

  Míša Nosková19.05.2005 13:24
  jj a ve středu 25.5. je podpisová akce na Zlíčíně, pokud se nemýlím.
  Sazka Aréna je opravdu 23.6. a je možné, že pak bude ještě jedna,ale to jen podle zájmu.


  JIRKA (14)18.05.2005 21:09
  Už jsem se dozvěděl kdy ten koncert bude. Je to na nově. Je to 23.9.

  Tereza (13)18.05.2005 20:55
  Asi vas vsechny moc sklamu ale ja na superkoncertu take nebudu byla sem tam loni a to mi stacilo dost nepohodlny sezeni neustali chozeni pul kilometru na WC a sedet 3 hodiny v kuse me taky nebavi tak bohuzel

  Milča (13)18.05.2005 15:35
  Ahoj Míšo!! Ten superkoncert sice neuvidím naživo,ale na 100% se na něj podívám v televizi!!!Natálka:víš to by hloupej neřekl,že tam buse superkoncert!!!

  Natálka (11)18.05.2005 15:30
  Geralt:Tam bude ten super koncer víš??????

  diskuse powered by ChciTebe.cz
   <<nové   starší>> 

  1 50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550

  filtr jen Míša  Česko hledá SuperStar je ochrannou známkou FremantleMedia Operations BV a společnosti 19 TV Ltd.
  Pořad je vytvořen TV Nova (CET 21, s.r.o.) dle televizního formátu Idol licencovaného FremantleMedia Licensing Worldwide.
  Práva na odkazovaná videa a obrázky z pořadu vlastní CET 21, s.r.o.  webmaster