SuperStar - Česko hledá SuperStar 2005

Míša Nosková

Foto | Informace | Video | CD | Fanclub | Diskuse
 

Míša Nosková

Michaela Nosková foto
fotky © CET 21, s.r.o

Česko hledá SuperStar

Míša Nosková se nejprve v soutěži Česko hledá SuperStar 2004 dostala jen do druhého kola pořádaného v Brně. Kde u poroty skončila s odůvodněním, že její výraz předčil její zpěv. Nicméne v soutěži Česko hledá SuperStar 2005 již zpěv dohnala na úroveň výrazu a postoupila až do finále.

Fotografie

Semifinále

Michaela Nosková fotka Michaela Nosková tanec foto Michaela Nosková v SuperStarMichaela Nosková rozloučení

Míša Nosková

Míša Nosková Míša Nosková foto Míša Nosková fotografie
rozlišení 467x700

Finále

Míša Nosková zpěv Míša Nosková rozloučení Míša Nosková křeslo smrti Míša Nosková pokračuje

2. kolo

Míša Nosková 2.kolo Míša Nosková vyhlášení Míša Nosková pokračuje Míša Nosková 90kg


Oficiální informace

Zázemí Michaela Nosková

Krásná a temperamentní 22 letá studentka má stejně tak živelný idol Tinu Turner. Do bojů této soutěže se vydala proto, jelikož zpívání miluje a je to její život. „Zpívat budu vždycky od srdíčka.“ Ráda si poslechne téměř všechno, ale při tónech dechovky, se raději vzdálí z doslechu. „Baví mě pohyb všeho druhu, hlavně snowboard. Dělám tanec a tae-bo.“ Radost Míše také uděláte nejspíš skleničkou dobrého vína, ale si pochutná i na jogurtu s müsli. Osobností se kterou by se ráda setkala by byl herec „Keen Reevs.“
Michaela studuje muzikálové herectví na JAMU v Brně.


Další informace

Povaha

Míša Nosková má otevřenou bezprostřední velmi přátelskou povahu. Na pódiu se pohybuje jako doma a úsměv na tváři je její přirozenost.

Schopnosti

Michaela umí velmi dobře zpívat, přirozeně se pohybuje a vypadá velmi dobře. Nepochybně se tedy uplatní i kdyby soutěž nevyhrála.

Fakta z oficiálního chatu s Michaelou

Narozena 21.2.1983. 166 cm. Nejraději má porotce Michala Horáčka. Sběratelka šátků. Nej barva oranžová. Čočky 2.5. Přírodní barva vlasů hnědá. Nekouří. Jedináček. V SuperStar 2004 fandila Veronice Zaňkové. Zpívá od 16 let. Ráda rock. Ráda zvířátka. Nerada šikanu. Oblíbené skupiny Nirvana, The Offspring. Oblíbený film Snowboarďáci. Oblíbený herec Russel Crowe. Oblíbená herčka Ivana Chýlková. Nejlepší muzikál Phantom of The Opera. Oblíbený muzikál Cats. Aktuálně (únor) bez přítele.

Bulvární media

V rámci nutnosti zvýšit prodejnost svých časopisů a novin se nyní budeme dočítat všemožná "odhalení", co Míša s kým kde a jak v osobním životě, nicméně podle jejích vlastních komentářů k tomu či onomu článku je patrné, že novináři v rámci zoufalé potřeby s něčím přijít, si prach obyčejně vymýšlejí divoké teorie a předkládají je jako "zasvěcenou informaci" pro čtenáře. :o) Snadná rada, pokud se chcete o Míše dozvědět skutečně zasvěcené informace, zeptejte se přímo jí.

Míša Nosková

Micheala pro fanoušky zveřejnila svůj nový kontaktní email : misa_noskova@email.cz
E-mail je přímo od Michaely, nejedná se o podvrh.

Video

Oficiální video Michaela Nosková

 • Konkurz Míša Nosková
 • Nervy rodičů v divadle
 • Hodina pravdy
 • Semifinále
 • Semifinále představení
 • Semifinále vystoupení
 • Semifinále hodnocení
 • Porota tipuje Míšu a Gábu
 • Po tipech poroty
 • Míša postupuje do finále
 • Míša komentuje sebe
 • Finále 1. kolo
 • Idol Michaely Noskové
 • Vystoupení Míši - Shakira
 • Hodnocení porotou
 • Tipování poroty
 • Míša ještě nekončí
 • Hvězda snů
 • Finále 2. kolo
 • Náhled do soukromí
 • Don McLean - American Pie
 • Hodnocení zpěvu
 • Finále 3. kolo
 • Rozdělávání ohně
 • Country & Folk vystoupení
 • Hodnocení poroty
 • Míša nepostupuje
 • Rekapitulace Míši

  © TV Nova, CET 21, s.r.o.


  CD Míša Nosková

  1. Hvězda snů singl

   Hvězda snů

  2. Česko hledá SuperStar TOP 12 CD
   TOP 12

  3. Bez milosti... CD audio ukázky
   Bez milosti

  4. Někdo se dívá... DVD
   Někdo se dívá  Fanclub

  Fanclub Míši Noskové slouží k informování fanoušků o důležitých věcech spojených s Míšou Noskovou, které jsou určeny výhradně pro komunitu fanoušků. Členem fanclubu se může stát kdokoli, kdo se cítí být fanouškem Míši Noskové a nechce přijít o žádnou klíčovou informaci, jejíž neobdržení by jej mohlo později případně mrzet.

  Diskuse o Michaele a s Michaelou


  Můj názor 
  Mé jméno (nick)  (Věk) let

  Následují názory návštěvníků těchto stránek anebo reaguje Míša Nosková. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo pomlouvačné příspěvky, které nejsou povoleny.

  Pokec mezi fanoušky zde


  Ann (16)26.04.2005 15:33
  Míšo, jsi skvělá a vůbec nechápu, že jsi vypadla, je mi to moc líto, byla jsi super.

  26.04.2005 01:25
  Pokud si nekdo nevsiml, tak Filip je Misi kamarad, a mimo to, to nebylo bud Filip nebo Misa, Filipa tam vzali k Mise jen proto, ze jsou kamaradi. Vime?

  Geralt (20)25.04.2005 23:23
  Orel sice nejni zpevny vtak, ale zase je to vtak ke kerymu mam uctu. Takze (Miško promiň, ja vim že to jsou tvi kamarádi) me ten kkt docela dost nastval tim, ze se na miste kery mam rad a kery znam prirovnava k orlum. Ja totiz znam orly jako majestatni, obetavy, pratelsky a vnitrne cisty tvory. A Proto bych povahou spis Orly priradil k mise. Je to muj nazor. Povaha Nadherna jako u orlu a hlas slavika)

  ovca (21)25.04.2005 22:24
  Ach jo, asi si necham zmenit obcanství, jak je to mozny? sice superstar nejak moc nezeru(ted uz vubec ;( ale byla jsi od zacatku proste jednicka... to je tenhle narod opravdu tak zabedněnej?! je mi z toho zle.(sorry mami, tati, babi...) kazdopadne si pockam, az vydas neky cedo, a budu ho mit mezi prvníma :)

  Pavel (18)25.04.2005 20:30
  To by mě taky baruš zajímalo odkud jsi! Já jsem z Ostravy co ty?

  Baruš25.04.2005 20:05
  Kesi: jj, souhlasím s tebou Míša určitě vydá to NEJbáječnější album na světě a Horáček s Pažoutem budou závidět. A jak. Tyjo a jak včera se Foret přirovnal ke zpěvnýmu ptákovi. K orlovi :o)! Víte tady někdo že orel je zpěvný pták...?? :o) Podle mě teda zpěvný pták orel nejni a že zpěvná jsi tady jenom ty Míšo. A Pavle, neznám tě od někad?

  Pavel (18)25.04.2005 19:49
  Souhlasím Kesi, ale český národ je hold bohužel hloupý až to bolí!

  Kesi25.04.2005 19:32
  míšo tohle se stát může...každý si myslí že ty máš hodně na SuperStar a že budeš SuperStar a tak si mysleli že jsou hlásky zajištěny bo neměli kredity ;( míšo chci ti poděkovsat za tu odvahu že jsi do soutěže přišla...neboj nejsi nejhorší nejhorší je Jankovič tagže... hlavně se nepřestan usmívat ... a nezapomen sem chodit my jsme tváá velká podpora doufám že Horáčkovi a jak vy říkáte s Pažoutem ;) ještě ukážeš až vydáš to nejbáječnější album na světě!!! mám tě hafo ráda pá Kesi

  JANA25.04.2005 17:05
  Tak to neměli dělat, vyhodit nejlepší zpěvačku!!! =(

  Baruš25.04.2005 16:32
  NEEEEEEEEEEEE! No nic, vypadla jsi ze SuperStar to ale neznamená že nejsi Star. Prostě zpívat umíš a basta - hotovo, tečka, vykřičník! Jako někteří, ale i já zůstanu na těchto stránkách. Přeju hodně úspěchů ve zpívání a v tancování nejen v SuperStar! :o)

  *ja* (13)25.04.2005 14:16
  Neeeeeeeeeeeeeee! národ se zbláznil! Lidi jak sme sakra mohli dopustit aby Míša vypadla? no co, život jde dál, co už naděláme, že?

  Veronika (15)25.04.2005 13:25
  Si super škoda, že jsi vypadla.Moc ti fandím.Doufám ,že se setkáme .Pošli mi prosím autogram 2krát na:Veronika Milcová V sadech 279 Rožmitál pod Třemšínem 26242 fakt díkys Moooooooooooooooooooooooooocccccccccc ti fandim

  Tom (31)25.04.2005 12:01
  Ahoj Míšo! Je mi líto, že už tě neuvidím v další kole. Kromě toho, že si myslím že zpívat umíš ( jen se potřebuješ víc otrkat), jsi taky zajímavá dáma se silným kouzlem. Nevěš hlavu, ono se tvé místo v muzice ještě najde. Soutěží jsi na sebe docela výrazně upozornila a nabídka zajímavého hudebního bosse určitě příjde. Přeju ti to z celého srdce muzikanta, který už má něco za sebou a držím ti palce.
  Tomáš

  pavla (19)25.04.2005 10:45
  nejhorsi je, ze nezazpivala ani jednou aspon tak, jak zpivala bezne na zabavach. asi nervozita a blbej vyber pisni.meli ji vsichni videt a slyset vloni v chrastavci!!!

  Michaela Foretová (13)25.04.2005 10:28
  včera to zazpívala hrozně.ale jankovič jěště hůř.Ale nejvíc fandím michaelu foretovy je to II česká superstar.a má krásnej úsměv,krásně zpívá,má krásný očka ,má úžasnej vzhled a moc moc mu gfandim a posílam hlasy......si úžasnej

  Jhony Tráva (15)25.04.2005 08:37
  Zatraceně krucinál, himel hergott, fagott, ty češi jsou jen banda tupých... Míšo, jak to neseš? Snad líp než já, je mi to hrozně líto a snad tě uvidíme v televizi co nejvíc pro mě jsi SuperStar ty i kdyby tu soutěž měl vyhrát papež. JSI JEDNIČKA.

  rypáček (14)25.04.2005 08:26
  Myška je nej

  Pavel (18)25.04.2005 07:33
  Přesně tak, musíš zůstat s námi míšo a chodit sem častěji a prostě kecat a kecat hlavně s námi co jsme ti držely palečky.

  JIRKA (14)25.04.2005 06:26
  Míšo chtěl bych se tě zeptat na 3 věci. co ti septal ali amiri když jsi tam seděla s ostatníma finalistama. co jsi zpívala když jsi byla asi vté 130 a budeš jsem chodit častěji?

  JIRKA (14)25.04.2005 00:32
  Taky tu budu do konce těchto stránek. Teda jestli neumřu.

  JIRKA (14)25.04.2005 00:26
  Míšo je to teda škoda. No nic už se stalo. Máš před sebou určitě hodně zajímavého života. Přeju ti v něm hodně zdravíčka a štěstíčka. Teď když jsi vypadla tak vítězství budu přát Horvátovi ale pro mně jsi jediná Super Star jen ty.

  Pavel (18)24.04.2005 23:59
  Míšo, nevěš hlavu pokud tyto stránky zůstanou, doufám, že jo, já jsem první kdo ti zůstane věrný to ti přísahám. Doufám, že na nás nezanevřeš a budeš s námi dále komunikovat teď už více když máš teď sakra víc času, to myslím ironicky, slovy dnešní pocity nedokážu vyjádřit, ale byla si pro mě prostě vším a stále si samozřejmě. Mám tě rád

  Pavel (18)24.04.2005 23:29
  Tak tohle lidi budu nést velmi těžce, kdyby vypadla jindy beru, ale jak tam může zůstat jankovič-to není možné, to je podvod, lidi jsou zaujatí celý náš národ bohužel. Superstar už si nikdy nepustím, protože pro mě ztratilo význam,míši zůstanu věrný,doufám, že tyhle stránky vydrží webmastere už kvůli míši ať vydrží.

  Lucas (15)24.04.2005 23:19
  Míša je známá. Škoda že vypadla mno.

  d4n24.04.2005 23:17
  hmm...tak komu fandit ted?:(

  Julca24.04.2005 23:17
  Tohle se proste stava.... =(

  Ondra24.04.2005 23:13
  skoda :(

  Pavel (18)24.04.2005 21:47
  Naprosto souhlasím, každopádně dneska co jsem slyšel může vypadnout naprosto každý. Ale míša je prostě míša, konečně se dneska smála, měla pěkný klobouček a hlavně zpívala a tancovala. Viděli to tady všichni kromě Horáčka s Pažoutem. Možná že mám 18, ale fandím také lidem, kteří sem často píšou a mají vyšší věk než naše generace kolem míši, to je prostě fajn. Míšo neboj dneska nevypadneš, Brno je na to dost vysoké město, já jsem z Ostravy a ta je také dost velká, takže hlasy budou, hlavně už pro tvoje dobro, ať si tě dneska nezavolají na lavičku smrti, prosím. Co se týče country tak sis zvolila nejlepší kostýmek i s kloboučkem. Dlouhý příspěvek-beru, ale potřeboval jsem se vyjádřit. Míšo bojuj dál-jsi nejlepší a zase se nám ozvi prosím.

  Tianna (36)24.04.2005 21:24
  Míša je dobrá, a i když není uplně(kdo je) dokonalá tak jí fandim....a když jsem si přečetla, že dělá taebo, na které chodim taky a moc mě baví a zapracovala na sobě tak šílenym způsobem, že shodila 36 kilo, tak jí fandim maximálně....jo a nejsem žádnej pub, ...viz níže:-) Mišelko, máš příznivce i u starochů:-)aby to nebylo tak jednotvárné ;-)

  Pavel (18)24.04.2005 20:30
  Míšo byla si naprosto skvělá, ty jediná u toho tančíš, zpíváš a vidím, že si mě poslechla s tím kloboukem.

  Anonym24.04.2005 17:36
  seš hezkááááá moc že bych.....

  Lukas (10)24.04.2005 15:34
  No můj názor je že jsou všichni dobři .

  Pavel (18)24.04.2005 11:07
  Míšo dneska je všechny rozeber, hlavně ty individua Horáčka s Pažoutem, ty nepřející komisaře z té údajné hvězdné porotě. Dneska jim to prostě natři, neboj hlasy budou jistě zase zajištěny, ale určitě je podpoříš svým grandiózním výkonem dnes večer. Jo a dneska si vezmi šátek míšo, protože to je část tvého já. Tak zatím čau a dej jim všem.

  JIRKA (14)24.04.2005 10:08
  Míšo přeji hodně štestííííííííííí dnes večer. Určitě se ti to povede.

  Sharp (JIRKA) (14)23.04.2005 13:52
  Ingrus: Jesli to chces vědět tak jdi vedle do pokecu. Tam bude má správná odpověd

  Sharp (JIRKA) (14)23.04.2005 13:26
  Míšo jsi jednička!

  Irgus (13)22.04.2005 21:20
  Ahoj Míšo dovol mi jednu osobní otázku nosíš tanga,kalhotky nebo chodíš na ostro.

  Pavel (18)22.04.2005 20:03
  Čauki míšo, v neděli naprosto nepochybuji o tvém postupu, protože si skvělá a kdyby ti lidi neposílaly hlasy byly by pěkní ... zbytek si doplňte podle vlastního uvážení. Míša je bohyně takže ji všichni poctivě posílejte hlasy a neštřete kreditem na její stranu. Doufám, že jsme se vyjádřil jasně už kvůli míše byste neměli šetřit!

  nikolka22.04.2005 14:05
  Čauky Míšo v nedeli ti budu drzet palce a posilat hlasy!a co se tyce toho pondělí je blbí jít do kina,protože bysme si vůbec nepokecaly,tak by sme se mohly jen sejit a treba jen tak poklábosit!tak az se rozhodnes tak mi napiš kdy a kde a muzem se domluvit!:o)jsi nejlepší

  Pavel (18)22.04.2005 13:25
  Kesi souhlasím s tebou ve všech směrech jenom bych to trochu upravil. Doufám, že se ti podaří přesvědčit Horáčka s Pažoutem o tom že máš geniální naprosto dokonalý hlásek. Nezní to Kesi náhodou lépe? Co říkáš, já myslím že jo a co ty? Hlavně ten Pažout je tam v té větě potřebný.

  Kesi ;)22.04.2005 12:12
  Míša je moc fajn člofííček :) pro mě už superstár je i když nevyhraje ;) to že nevyhraje je asi 1:10 ;)) Mííšo doufáám že se ti podaří přesvědčit Klezlu a Horáčka že mááš kráásný hláásek ;)
  lidíí:Míša sem chodí vždy v pondělí kolem 9:00
  Pavel:naprosto souhlasim ;)

  *ja* (13)22.04.2005 08:55
  No když myslíte...

  Pavel (18)21.04.2005 22:38
  Kyždý má na to jiný názor, ale já říkám, že pokud někdo typu tereza řekne takovou blbost, že míša je uzavřená a že nemá charizma tak potřebuje prášky proti špatným názorům ba až drzým názorům vůči míši.

  Sharp (JIRKA) (14)21.04.2005 21:33
  Tereza neřekla že Míše nefandí jen řekla že si myslí že nevyhraje čož je samořejmě blbost.

  *ja* (13)21.04.2005 19:30
  tereza: tak proc sem lezeš když Mišce nefandíš? Souhlasím s Pavlem!

  Geralt (20)21.04.2005 15:57
  to Ladislav: Ja mam takový pocit, že nikde se nemluvilo o 90 ale o 80. takze zase to neni tak velky rozdil aby se to neztratilo.

  Sharp (JIRKA) (14)21.04.2005 15:29
  Ahoj Míšo jsi ta nejlepší SS kterou soutěz žažívá.

  Pavel (18)21.04.2005 14:05
  Terezo, jestli míša je uzavřená a nemá charizma, tak já jsem čínská japonka. Uvědom si že, míša má naprosto všechno jako jediná ze superstar momentálních, je bohyně a bohyně mají vždy všechno!

  Pavel (18)21.04.2005 13:52
  Ladislave to už ve svém věku asi nepochopíš! Tedy nic proti, ale míša je mlaďoulinká takže pro ni zhubnout není problém!

  tereza (16)21.04.2005 12:27
  já si myslím že by super star být nemohla je moc uzavřená a nemá charizma ale jinak je fain

  diskuse powered by ChciTebe.cz
   <<nové   starší>> 

  1 50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550

  filtr jen Míša  Česko hledá SuperStar je ochrannou známkou FremantleMedia Operations BV a společnosti 19 TV Ltd.
  Pořad je vytvořen TV Nova (CET 21, s.r.o.) dle televizního formátu Idol licencovaného FremantleMedia Licensing Worldwide.
  Práva na odkazovaná videa a obrázky z pořadu vlastní CET 21, s.r.o.  webmaster